September 2005!

//playground Dvorska, 10 teams//

 

25. září se na hřišti při ZŠ Dvorská v Blansku uskutečnil již 14. blanenský streetballový turnaj STREET4STREET! Za pěkného počasí se turnaje zúčastnilo celkem 14 teamů, tedy necelá padesátka hráčů, převážně z Blanska.

V prestižní starší kategorii zvítězilo družstvo „Bílí muži“ (Tomáš Klodner, Tomáš Němec, Jakub Dostál, Petr Horáček), kteří ve finále udolali team „Knickers“ z Moravské Třebové. Až do semifinále se probojovaly teamy And 1 a Svišťáci. Hrálo se opět nejprve ve skupinách (2x po 5 teamech) a z každé postoupili dále 4 teamy. Vítězné družstvo B skupiny „Parasmrťáci“ spěchali domů a bohužel do bojů v play-off už nezasáhli, což umožnilo všem družstvům B skupiny postup do play-off.

STARŠÍ KATEGORIE:
1.         Bílí muži
2.         Knickers
3.-4.     And 1
Svišťáci
5.-8.     Lítačky, Loosers, Martínek, Karel
9.-10.   Parasmrťáci, Tragic Kingdom

V mladší kategorii (mládež do 17 let a ženy) vyhrálo družstvo blanenských žáků „Tenká červená linie“, když ve finále porazili družstvo „HLDH“ a až na 3. místě překvapivě skončily blanenské dorostenky „Já a spol.“.

MLADŠÍ KATEGORIE:
1.         Tenká červená linie
2.         HLDH
3.         Já a spol.
4.         Olympia

DOPROVODNÉ SOUTĚŽE:

Nejlepší trojkař:
1.         Tomáš Kisela (družstvo Karel, 4/5 trojek ve finále)
2.         Jan Komínek (Svišťáci)
3.         Michal Prošek (Loosers)

Nejlepší smečař:
1.         Pepa Pospíšil (Knickers)
2.         Vojta Musil (Tenká červená linie, odraz od kamarádových zad)
3.         Ondra Ševčík (- // -)

Díky podpoře klubu PVC všichni hráči mladší kategorie měli startovné ZADARMO, navíc každý z nich získal diplom a pitíčko. Celou dobu byla k dispozici voda a hrála příjemná hudba. Rádi bychom přivítali hráče a fanoušky streetballu i na příštím turnaji S4S, které se uskuteční zřejmě na stejném místě v neděli 28. května 2006. Aktuální informace na http://streetball.wz.cz .

Mgr. Stanislav Komínek, absolvent FSpS MU Brno

 

Look at tha photos!

Streetball Blansko© 1999-2007