May 2008!

//playground Dvorská, 39 teams//

 

Street 4 street – 25. 5. 2008

Street4street

V neděli 25. 5. 2008 se na hřišti při ZŠ Dvorská v Blansku konal již 17. streetballový turnaj STREET4STREET. Na rekordní účast 39 týmů (142 hráčů) čekalo příjemné počasí a kvalitní hra. Hudební kulisu tvořily nové mixtapes známeho DJ Maztah.
Strarší kategorii s mezinárodní účastí (Slovensko, Mongolsko, Srbsko...) a celkovým počkem 31 týmů vyhrál blanensko-brněnský tým Výkendové trio, když ve finále o 2 body porazil Bučos team z Olomouce. V boji o třetí místo přehrál tým Vyosení brněnský tým Omrvinky. K vidění byly krásné akce zakončené smečem, přesné trojkové střely, rychlé crossovery, parádičky s míčem, srandičky i tvrdá podkošová hra.
1. místo Víkend Trio
2. místo Bučos Team
3. místo Vyosení
4. místo Omrvinky

Mladší kategorii vyhrál z osmi zúčastněných tým Žamberáci, ve finále porazil JaZaD. Třetí skončil mongolský tým MNG3, čtvrtí byli Rasta Pasta. Populární doprovodné soutěže začaly oblíbeným soubojem o nejlepšího smečaře, kterou vyhrál blanenský skokan Petr Lysoněk. Druhý skončil Martin Oravec a třetí Michal Pomp. Trojkařskou disciplínu ovládl hráč z Moravské Třebové Pepe Pospíšil, druhý skončil mladý mongolský ostrostřelec Liatka a třetí byl opět Petr Lysoněk, který letos opouští blanenský dorost a spekuluje se o jeho odchodu do UCLA. Poslední doprovodnou soutěží byl dalekostřelec, kde vítězí hráč, který dá koš z největší vzdálenosti. Nejlépe vystřelila Markéta Zatloukalová, z druhé poloviny hriště střelili koš napoprvé i Petr Vylíčil a Jan Zavřel.
Příští STREET4STREET bude oslavou již 10. let konání turnaje, na všechny hráče se budeme těšit v neděli 31. května 2009! Více informací na www.streetball.wz.cz !

STANley

 

Look at tha photos

Streetball Blansko© 1999-2007