May 2007!

//playground Dvorská, 30 teams//

 

Street 4 street – 27. 5. 2007

Dne 27. 5. 2007 se jako každou poslední neděli v květnu konal blanenský streetballový turnaj STREET4STREET. Zúčastnil se ho rekordní počet týmů (30) a hráčů (112). To způsobilo naprosté přeplnění parkoviště při ZŠ Dvorská (30 vozů) i velmi vyrovnanou a kvalitní hru. Všichni hráči obdrželi poukázky na párky v rohlíku zdarma (celkem se jich vyrobilo 140), bylo krásné počasí (29 stupňů ve stínu) a k poslechu hrály mixtapes od DJ Maztah!

Starší kategorie
Celkový počet 23 týmů se rozlosoval do 4 skupin (po pěti a šesti), z nichž první 4 z každé skupiny postoupili do playoff. Všichni tito hráči si domů odnesli krásná trika s logem S4S (díky firmě Alpax). Ve vyřazovacím pavouku (1x4, 2x3) se pak nejlépe vedlo týmu „Tana cosmetics“, kteří ve finále porazili tým Bůček. Z domácích týmů se nejlépe dařilo Los pupendos (Fořtík, Kraváček, Buš), kteří těžili ze svých zkušeností a skutečnosti, že všichni měli nad 2 metry výšky.

Mladší kategorie
V mladší kategorii uspěl tým složený z blanenských žen (Já a spol.), ve finále dominovali nad mladšími kolegyněmi (Sluníčka). Pěkné výkony předváděly i další týmy, především Tragédi a Prcci.

V doprovodných soutěžích zvítězili Petr Jeřábek (trojky), Ondra Novotný (dalekostřelec) a Ondra „Pampe“ Pumprla (smeče).

Výsledky

Starší

 1. místo Tana cosmetics – tým složený z hráčů ze Slovenska a Břeclavi

- ceny – zlatý pohár, poukaz na slevu do Hervisu, do restaurace Raječko Nová + 3 poukazy do baru – Johnnys dream v ceně 200K, poukaz na hodinu squashe a kulečníku zdarma.

 1. místo Bůček team – Olomouc – stříbrný pohár, poukaz na slevu do Hervisu, do restaurace Raječko Nová + 1 poukaz do baru – Johnnys dream v ceně 200K, poukaz na hodinu squashe a kulečníku zdarma.

3.   místo Bábel – Babice - pohár, poukaz na slevu do Hervisu, do restaurace Raječko Nová, poukaz na hodinu squashe a kulečníku zdarma.
4. místo – Los pupendos – vzdali se šance hrát o 3. Místo.
5. – 8. místo – Born to death, O půl páté, Knickers, Bílí muži
9. – 16. místo – Okousané nehty, Baklažán, Xindli, Crazy lazy old boys, Vichr z hor, Pouliční směs, Knedla, Komenda stars
17. – 23. Místo – Brňáci, Brzo jedem dom, PV Warriors, Tragic kingdom. Výpitci, Mulatky, Hombre.

Mladší

 1. místo – Já a spol. (trika Hervis)
 2. Místo – Sluníčka (trika Hervis)
 3. Místo – Tragédi (trika Hervis)
 4. Místo – Prcci
 5. Místo – MMT
 6. -  7. Místo – Toys form líšeň a Tišnovačky

Doprovodky

trojkař – 1. Petr Jeřábek – flashka, poukaz Rajecko
               2. – 4. Místo – Jan Peťovský, Jan Komínek, Venca Rotrekl
dalekostřelec – 1. Ondra Novotný – Pizza , poukaz Hervis, poukaz Rajecko
                         2. Hana Sucháčková
                         3. Bobas Prášil
smečař –

 1. Roman Pumprla – Pampe (Bůček team)- pizza, poukaz Hervis, poukaz Rajecko, poukaz do baru
 2. Meloun (team Pouliční směs)
 3. Ivoš Macek ( Crazy Lazy old boys)

 

Look at tha photos

Streetball Blansko© 1999-2007