Extra!

Protože tyto stránky sou hlavně o streetu, tak se na této sekci budou objevovat extra věcičky z basketu, které rozhodně můžete vidět jen u nás. Upozornění pro chmatáky, kdo si bude chtít přivlasťnovat cokoliv, co je zde vystaveno, hrozí mu žaloba!

 

Rozhovor s Hanou Machovou.

 

Máme tu rozhovor s jednou z nejlepších basketbalistek Evropy a to kapitánkou českého národního týmu Hankou Machovou. Rozhovor je veden v přátelském duchu, kdy Flopík se ptal a Pája zaznamenávala. Rozhovor si můžete přečíst zde... . Rozhovor je opsán doslovně z audio nahrávky. Ponecháno pro autentičnost.

 

 

 

3. března 2006 proběhl v Prostějově již 5. ročník All Star Game, kdy se střetl výběr Česka proti výběru Světa. Výsledek a statistiku si můžete prohlídnout na oficiálních stránkách (stačí klepnout na logo All star game). Co nabízíme my, jsou fotky a videa - jak ze hry, tak i z dovednostních soutěží. Máme tu fotky od Schimanskiho (4,4MB - 62fotek). Dále se můžete kouknout na videa ze soutěže ve smečování. Soutěžili Craig Callahan --> 1. pokus (1,3MB), 2. pokus (2,9MB) a 3. pokus (1,5MB), Ctirad Klimánek --> 1. pokus (1,2MB) a 2. pokus (1,2MB), dále tu máme Jana Malíka --> 1. pokus (2,4MB) a 2. pokus (3,2MB), kdy se bohužel neuspěšně pokoušel o Dunk přes židli. No a jako poslední tu máme dunk od Camerona Crispa --> Pokus (2,1MB) a od Michel Ferreira Do Nascimenta --> Pokus (0,9MB), asi nejhezčí dunk. No rovnou Vám řeknu, že pokud chcete vidět lepší dunky než tady, tak se koukněte na sestříhané video z našeho S4S turnaje a to myslím vážně. Jo a ještě dodám, že kdo nespustí videa, tak ať si nainstaluje Real Player nebo patřičný codec. Ford

 

 

 

Dále tu máme fotky z 1. a 2. ligy:

Fotky a videa z 1. a 2. ligy byli odstraněny kvůli malému prostoru na disku, ale pokud po nějakém toužíte, mohu zaslat, stačí napsat mail. Proto odkazy nebudou fungovat, nechávám to tam jen jako seznam co mohu poslat:

Opět fotky z ligy, tentokrát z čvrtfinálového zápasu A+ vs Děčín, jedná se o třetí vzájemný zápas, kdy tentokrát vyhrál A+, více zde... (46fotek - 2,6MB).

Zde jsou k nahlédnutí fotky z posledního zápasu Handicap Brno (3,4MB - 61fotek) v sezóně. Fotky dodal Schimanski, který vše nafotil s novým foťákem, takže kvalita je znát.

Opět tu máme Handicap, tentokrát ne zrovna z vydařeného zápasu s USK (0,9MB - 22fotek).

Máme tu další sérii fotek a to z domácích zápasů A Plus ŽS Brno s Prostějovem a Nymburkem (2,4MB - 47fotek).

Další fotky z 1. ligy Handicap - Nymburk (1MB - 32fotek). Takovej klidnej pohodovej zápas, u kterého jsme se já a Schimanski velmi pobavili.

Opět od Schimiho, tentokrát ze špílu Handicap - Ostrava (0,5MB - 18fotek), kde Brno těsně prohrálo o 2body.

Tak jo je zde pár fotek ze špílu AKS Blansko vs Plzeň (0,5MB - 18fotek). By Schimanski.

Máme tu další fotky z 1. ligy. Tentokrát z exclentního tažení A plus proti Nymburku (79:59 - 1,1MB Flash - 25fotek). By Schimanski.

Fotky z 1. a 2. ligy: ASK Blansko - Liberec (2,5MB) a Handicap Brno - Sparta Praha (1,9MB), vše vyfotil Schimanski. Jen sorry za nemasný, neslaný fotky, hold není to Street4Street :).

 

Streetball Blansko© 1999-2007