Archiv novinek!

Máme tu pro vás menší dáreček v podobě našeho plakátu. Kliďánko sosejte a kdo chce, může si ho dát i na plochu ;). Samozřejmě, pokud nám chce někdo pomoct, tak může tento plakec šířit dál :). Takže tady je v plné velikosti a pochvalte v Chatu Flopíka, že se mu velice povedl.

Streetballová sezóna nám začíná, letos začala již docela brzo. Náš první street byl na konci února, kdy se počasí zbláznilo a vytáhlo nás ven.Bohužel fotografie nemáme :(. Nicméně květen se blíží a tak vězte, že již pro vás připravujeme další ročník, tentokrát již 17tý! Letí to a doufáme, že se opět vypravíte do Blanska a zahrajete si snad největší amatérský streetballový turnaj. Přijeďte a pobavte se a setkejte se se streeťákama, které potkáte třeba jen u nás na našem turnaji. 25. května se uvidíme :). Organizátoři.

Něco pro inspiraci pro příští rok. Pilně trénujte streeťáci ;).

V sobotu, 28. července proběhl v Moravské Třebové streetballový turnájek. Velmi početně obsazen, 22 týmů a především dobrá nálada a kvalitní matche, udělaly z tohoto turnaje příjemný a dobře strávený den. Jelikož jsem vzal s sebou fotoaparát, tak je vše (až na semifinále a finále) zaznamenáno a tak se můžete na fotky podívat. Je tam necelá dvoustovka fotek (přesně 184), a tak je určitě co prohlížet. Kdo chcete vidět výsledky a nějaký další fotky, navštivte stránku organizátorů.

Máme tu kratičkou vzpomínku na Street v Adamově alias Death City. Klípek sestříhal Flop a kouknou na něj mužete kliknutím na YouTube video pod textem. Fordik.

Co k tomu říct, snad jen "konečně"! Thomas mi zaslal fotky co slibuje už měsíc, ale nebudem prudit :). Tímto mu díky a doufám, že mu nevadí, že sem to docela vyselektoval a poupravil. Nicméně tu máme 70 fotek v celkové velikosti 7,8MB. Prohlížejte zde.

A ještě jednou Pouliční směs, tentokrát v podobě fotek. Doufám, že se na mě nebudou zlobit, že sem je "ukrad" z jejich stránek. Ale veřím, že nic nebudou namítat a dovolí se nám podívat na jejich fotky. Kdyby vás zajímaly jejich stránky, tak navštivte tento odkaz.

Jako bonus tu máme jedno video od grupy, která si říká Pouliční směs. Je to sestřih z jejich prvního utkání, které vyhráli po rozstřelu. Pro juknití na video klikněte sem... .

Máme tu další sérii fotek z našeho turnaje. Profesionální fotky, kde převládají především momentky ze hry, zaslala Jane. 35 fotek o velikosti 3,3MB ve formátu SWF můžete prohlížet zde... .

A je to tu. Po týdnu dovolené jsem pro vás připravil malé překvápko. No překvápko, už se to stává standardem, ale přecejen.. . Níže si můžete prohlédnout klípek S4S 2007, který Pepe. PatTeddy a Fredy nasnímali a nafotili a já to sestříhal a vykomponoval. Takže směle do prohlížení a čekám nějaké reakce (pozitivní především, ale negativním se samozřejmě nebráním). Fordik.

Tato série od Fredyho je netypická. K vidění jsou především momentky lidí, kteří hráli, odpočivali, nebo jen vnímali atmosféru našeho turnaje. Sami pochopíte až tuto sérku fotek uvidíte. Díky Fredymu za materiál a zde prohlížet můžete tyto originální fotky.

A je tu další sérka, tentokrát od týmu KNICKERS z Moravské Třebové. Sérka obsahuje především jejich účast na turnaji a samozřejmě jejich soupeře. Kluci byli ve "skupině smrti", a tak jejich soupeři nebyli žádný másla. Fotky jsou toho důkazem, kdy není nouze o skvělé skoky, bloky a především krásné momentky ze hry. Díky PEPEmu za dodání. Fotky zde... .

Máme tu dlouho očekávanou první sérii fotek. Tyto fotky nafotil samotný PatTeddy, který nám naservíroval velmi krásné a především akční fotky z našeho turnaje. Tímto mu velký dík a fotky můžete prohlížet zde... . Následně zaslal i 4 panoramatické fotky.

Byli jsme v novinách! Skvělý článek o nás napsali v Rovnosti. Článek plný chvály, optimismu a nadšení prohlížejte zde... .

16. street proběhl v rekordní účasti. My jsme více než rádi, že jste přijeli a byli jste spokojeni. Bohužel to pískové hřiště nás neustále trápí, ale zapojíme mozky a zkusíme do příště neco vymyslet. Košťata se neujala (dokonce bylo i jedno zlomené :D). Ale nejsme tu kvůli košťatům, ale kvůli rekapitulaci. STANLEY a JAPULE pro vás připravili výsledky a rekapitulaci právě skončeného 16. ročníku S4S.

Týden před streetem jsme dokončili veškeré přípravné práce. Tou poslední byla výměna poškozené obroučky. A samozřejmě také přidělání nové síťky na koš, kde žádná nebyla. Vše je zdokumentované, tak se můžete na fotky podívat zde... .

V sobotu 12. května 2007 jsme pro vás nalajnovali nový čáry. Protože ty starý viděl už jen člověk se zrakem orla, tak jsme se rozhodli to přetřít. A jestli chcete důkaz místo slibů, tak klikněte na tento odkaz a uvidíte.

Máme tu definitivní podobu našeho plakátu. Takže tisknou, vylepovat a propagovat můžete pomocí tohoto plakátu. Barevný je zde... .

Zajisté jste si všimli našeho nového designu, takže doufám, že se vám líbí a pokud máte cokoliv na srdci, tak něco napište do chatu, a nebo jděte na diskuzi, pokud je to na delší povídání. Každopádně díky za přízeň a jak zajisté víte. S4S se velmi rychle blíží, proto se budeme těšit a jako ochutnávku vám dáváme možnost si prohlédnout plagec, který můžete vytisknout a vylepit, kde se vám zlíbí. Tady je ten plagec!

Byli jsme požádáni o propagaci jednoho soustřeďka. My jsme řekli, proč ne? Takže, pokud někdo máte zájem se zúčasnit soustředění v basketbale, tak jukněte na toto PDFko. Kdo nevíte co to je PDF, nebovámnefunguje odkaz, tak klikněte na tento odkaz.

Pozdě, ale přece. Tak by se dala popsat slovy nová série fotek ze streetu, který se uskutečnil v září 2006. Fotky jsou od Jane a jsou k nahlédnutí v sekci fotky.

Poslední zářiovou neděli proběhl 0.tý ročník neoficiálního street tunaje pod názvem "ukončení sezóny". V počtu 7 týmů se odehrál při krásném počasí velmi přátelský turnaj, kde si všichni naposled v tomto roce zahráli street pod otevřeným nebem. Fotky jsou zde...

Nazdárek streeťáci!! Pomalu, ale jistě se ke mě přes ICQ dostaly fotky ze streetového turnaje v Mor. Třebové, který se konal 27. července 2006. Protože fotky jsou od více fotografů, tak jsem to rozdělil na 5 částí. Nějak bych to nechtěl rozepisovat, která je lepší, a která horší. Nicméně všechny série si zajisté zaslouží prohlédnout, proto neváhejte a stahujte :D.

Zdravíčko streeťáci, trošku jsem si hrál a vytvořil pro Vás klípek z 15. ročníku Street4Street. Kouknout na něj můžete zde...

No a je tu druhá a asi poslední série fotek ze S4S. Fotky máme od Elišky z Moravské Třebové, tímto jí díky. Nebudeme to obkecávat fotky jsou zde...

Máme zde hodnocení a výsledky S4S turnaje konaný 11. června 2006. Vše můžete pročítat zde...

11.června se konal odložený 15tý turnaj Street4Street, který byl více než dobrý (hodnocení a výsledky později). Během tohoto turnaje byl přítomný Schimanski, který vše dokumentoval a následně zpracoval a poslal. Tímto mu díky a jen bych se rád omluvil za spoždění, hold dovolená se někdy musí brát. Tímto díky za podporu a hlavně účast a na dalším 16tém turnaji, 24. září, se budeme těšit. Fotky prohlížejte zde....

V Adamově 3. června 2006 se konal turnaj v basketu. Turnaje se zúčastnili tři družstva (původně měli být 4). Adamov, Babice a neprofesionální tým Legie Zkázy. Po velmi odlišných výkonech se Adamov umístil na 3. místě a to jen díky tomu, že Legie zkázy vyhrála o jediný bod. 2. místo patřilo již zminované Legii Zkázy a 1. místo obsadily Babice, díky výhře nad Legii zkázy "jen" o 4b. Fotky zde...

Zde jsou k nahlédnutí plakáty a diplomy, které se budou rozdávat na 15. ročníku S4S: Plakát - Dalekostřelec - Trojkař - Smečař a Diplom . Doufám, že Vám to nabralo inspiraci ladit formu a pohodu a 28. května od 11:00 se budeme těšit.

V sobotu 22.04.2006 se v Letovicích konal menší turnájek 5ti týmů. Prvenství obhájil tým z Mor. Třebové, který zopakoval úspěch z předchozího ročníku a zápas o první místo tak vyhráli o 2body. Na druhém místě, právě prohrou o 2b, se umístil náš tým Legie Zkázy. Třetí byli kluci z Lysic, 4té byly holky z Blanska (Já & spol.) a poslení 5té místo obsadil sympatický tým z Letovic (Old Star). Fotky by Fordik prohlížejte v sekci Fotky.

All star game 2006 v Prostějově. Vše v Extra.

 

 

Hlavní partner:


Počet přístupů:

Partneři:

Streetball Blansko© 1999-2007